Brno má nejlepší vánoční trhy na světě
 

A letos opět s Turbomoštem

Milí přátelé a milovníci Vánoc, přesně po třech letech se turbomoští stánky vrací na adventní trhy na všech hlavních brněnských náměstích, a my máme super obří radost.

Tudíž od pátku 25. listopadu až do Vánoc, každý den od 10 do 22 hodiny vám na náměstí Svobody, na Zelném trhu, na Dominikánském náměstí (tady teda až od 11) a na Moravském náměstí u Jošta budeme zahřívat ruce i tváře a plnit ty nejtajnější nápojové sny.

Takže oprašte své Turbohrnky a stavte se za námi pro svou porci vánoční radosti. Moc se na vás se všemi léty prověřenými klasikami i horkými novinkami těšíme!

P.S.: Stejně jako vloni, pro aktuální info raději sledujte i náš instagram nebo facebook .

Váš Turbomoští tým

Kde letos najdete Turbomošt?

Náměstí Svobody

Náměstí Svobody

Zelný trh

Zelný trh

Dominikánské náměstí

Dominikánské náměstí

Moravské náměstí

Moravské náměstí

Turbomošt

 

historie & vize


Patří Turbomošt k brněnským Vánočním trhům? No jasně!

Ale nebylo tomu tak odjakživa. Turbomošt jsme poprvé představili na Vánočních trzích na Zelňáku v roce 2009. Do té doby bylo běžné míchat nejlevnější víno s granulovaným kořenícím přípravkem a říkat tomu svařák – jenomže to jsme, jako studenti s nulovými zkušenostmi, nevěděli. Vlastně náhodou jsme tehdy vytvořili něco poctivého. Tak, jako to dělaly naše mámy a babičky doma. Svařili jsme skořici, hřebíček a badyán, přidali stoprocentní jablečný mošt z Bílých Karpat a doplnili pravou jablkovicí. Ohlasy byly úžasné a my jsme okamžitě věděli, že jsme se trefili.

Od té doby se prosinec stal naším nejoblíbenějším měsícem v roce. A stánků přibývalo. Další rok jste nás mohli potkat i na Svoboďáku, a protože Vám Turbomošt chutnal, přibývalo i stánků. Letos nás najdete na všech čtyrech vánočních trzích.

Už od brzkých začátků se objevovali tací, kteří se Turbomošt pokoušeli zkopírovat. Proti tomu vlastně nic nemáme. Bohužel byly v naprosté většině případů tyto kopie tvořené surovinami nevalné kvality - a to je něco, co na výsledné chuti opravdu poznáte. Pokud tedy máte chuť na pravý Turbomošt, podívejte se na mapku, kde najdete naše stánky. Zaručujeme, že budete spokojeni!

Milí Brňané, mockrát Vám děkujeme za Vaši podporu během těch krásných dvanácti prosinců. Těšíme se na setkání s Vámi v tom třináctém, letošním!

S úctou,

Andrej Vališ, Honza Vlachynský a Adam Vodička Zakladatelé Turbomoštu

Turbohrnky

 

S kouzelným Turbohrnkem máte už napořád každý drink levnější a adventní čas krásnější.

Jak ho získat? Můžete si jej koupit na jakémkoliv našem stánku, nebo online na webu Lidí z Baru. Zůstane Vám už navždy – zpět je nevykupujeme.

Čím je hrníček kouzelný? Když s naším keramickým červenobílým Turbohrnkem přijdete na jakýkoliv stánek Turbomoštu, získáte svůj oblíbený drink se slevou 15 Kč. Tohle platí už napořád!

A když mám hrníček z loňska? Hrníčky jsou každý rok stejné, takže pokud už doma máte nějaký z minulých let, nemusíte ho letos shánět znova, ale rovnou doražte ke stánku – sleva bude!

Galerie

 

Vánoce s Turbomoštem